Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie podczas realizacji zamówienia zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Kompletowanie i wysyłka zamówienia wynosi 24 godziny (1 dzień roboczy). W przypadkach niedostępności towaru u dystrybutora okres realizacji może się wydłużyć, o czym klient zostanie poinformowany drogą elektroniczną. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych oraz dni ustawowo wolnych od pracy obowiązujących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W przypadku przerw w pracy sklepu Klienci są informowani na bieżąco na stronach sklepu lub drogą elektroniczną.

Sklep TAFMET nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Zamówiony towar, można także odebrać osobiście. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Sposób dostawy

DPD

DPD_logo(red)2015.png

DHL

InPost Paczkomaty 24/7

320px-InPost_logo-svg.png

Czas dostawy 1-2 dni robocze 1-2 dni robocze 1-2 dni robocze

Dostawa

nawet w 24h

Telefon

+48 665 543 930

Metody płatności

Przelew / Karta / Paynow