Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Kompletowanie i wysyłka zamówienia wynosi 24 godziny (1 dzień roboczy). W przypadkach niedostępności towaru u dystrybutora okres realizacji może się wydłużyć, o czym klient zostanie poinformowany drogą elektroniczną. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych oraz dni ustawowo wolnych od pracy obowiązujących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W przypadku przerw w pracy sklepu Klienci są informowani na bieżąco na stronach sklepu lub drogą elektroniczną.

Koszty oraz sposoby dostawy

Poniżej opcje wysyłki, tabela kosztów dostawy oraz deklarowany czas dostawy przez spedytora:

Sposób dostawy

Koszt dostawy - przedpłata

Koszt dostawy za pobraniem

Czas dostawy

Przesyłka kurierska GLS

12,00 zł

15,00 zł

następny dzień roboczy po wysyłce paczki z magazynu*

Paczkomaty 24/7

11,00 zł

14,50 zł

1-2 dni roboczych po wysyłce paczki z magazynu

* Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Sklep TAFMET nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Zamówiony towar, można także odebrać osobiście. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu odbioru.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.