Blokada antywłamaniowa drzwi tylnych oraz kierowcy AdBlue Ducato Jumper Boxer Movano

Index: ZAB-1234

EAN code: 5902553479805

229,00 zł
Brutto
Ilość

Dostępne metody płatności:
Dostępne metody dostawy:
help_outline Zapytaj o produkt
Dostarczamy produkty do Unii Europejskiej. Aby podlegać pod stawkę 0% dla transakcji wewnątrzwspólnotowych wprowadź swój poprawny numer EU VAT

Opis

Nasze zabezpieczenie tylnych drzwi uniemożliwia otwarcie tylnych drzwi przez osoby niepowołane.

Elementy składowe wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej o grubości 3 mm i jest całkowicie pozbawione zadziorów, aby zapobiec obrażeniom podczas instalacji.

Montaż nie wymaga wiercenia, zamek drzwi jest mocowany za pomocą oryginalnych śrub mocujących wkładkę. Dodatkowe zabezpieczenie jest blokowane składaną zawleczką.

Nasze zabezpieczenie antywłamaniowe drzwi tylnych zapobiega dostaniu się pod obodowę klamki. Oznacza to, że osoby nieupoważnione nie mogą już otworzyć drzwi od zewnątrz.

Ochrona antywłamaniowa drzwi tylnych jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i jest całkowicie pozbawiona zadziorów, aby zapobiec obrażeniom podczas instalacji.

Ważne: wystarczającą jest ochrona antywłamaniowa drzwi kierowcy i tylnych. Strona pasażera i drzwi przesuwne nie mają wkładki bębenkowej i dlatego nie są słabym punktem dla włamywacza.

Płytkę mocuje się po wewnętrznej stronie drzwi. Aby to zrobić, zdejmij panel drzwi i zamocuj zabezpieczenie za pomocą oryginalnych nakrętek klamki drzwi. Dzięki temu jest niewidoczne z zewnątrz. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych materiałów instalacyjnych.

Nasze zabezpieczenie antywłamaniowe drzwi kierowcy zapobiega dostaniu się pod obodowę klamki. Oznacza to, że osoby nieupoważnione nie mogą już otworzyć drzwi od zewnątrz.

Ochrona antywłamaniowa jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i jest całkowicie pozbawiona zadziorów, aby zapobiec obrażeniom podczas instalacji.

Nasza płyta blokująca AdBlue ze stali nierdzewnej chroni zbiornik przed nieautoryzowanym dostępem i pozwala uniknąć kosztownych napraw.

Ponieważ korek wlewu AdBlue w Fiacie Ducato, Citroënie Jumperze i Peugeocie Boxer nie można fabrycznie zablokować, a jedynie sam korek wlewu oleju napędowego, każdy ma swobodny dostęp do twojego korka wlewu AdBlue.

Nasze zabezpieczenie jest wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 3 mm i jest całkowicie wolne od zadziorów, aby zapobiec obrażeniom podczas użytkowania.

Zabezpieczenia pasują do następujących pojazdów (z dachem H1, H2 oraz H3):

Fiat Ducato: od 2006 r.

Citroën Jumper: od 2006 r.

Peugeot Boxer: od 2006 r.

Opel Movano C: od 2021 r.

Product details

ZAB-1234

Opis

Materiał
Stal nierdzewna
Producent
Tafmet

Dostawa

nawet w 24h

Telefon

+48 665 543 930

Metody płatności

Przelew / Karta / Paynow